4th December 2022

FOLLOW US ON SOCIAL

Wraz z premierami gier tzw. ekskluzywnych przyszedł moment, w którym przeciętny gracz nierzadko posiada co najmniej dwa urządzenia gamingowe. Niezależnie jednak od tego, czy jest PC, konsola Sony, Microsoftu lub Nintendo, nowe słuchawki Turtle Beach poradzą sobie z odbieraniem dźwięku. Recon 200 Gen 2 to odświeżenie popularnych, niezbyt drogich słuchawek, które uzupełnione zostały o kilka ciekawych funkcji.

Gamingowy duch nie objawił się w designie słuchawek 

Nietrudno zauważyć, że spora część sprzętów dla graczy ubogacona jest LED-ami RGB czy dynamicznie przechodzącymi liniami na obudowach. Turtle Beach Reacon 200 Gen 2 nie należą jednak do tego grona, a ich wygląd zewnętrzny z pewnością nie przykuwa większej uwagi.

Całość utrzymana została w jednolitych barwach, a jedynymi odróżniającymi się elementami są loga producenta oraz napis Turtle Beach na pałąku, W spójności z wyglądem całej reszty zaprojektowany został też mikrofon. Delikatnie zakrzywiony pozwoli na ukierunkowanie w stronę wypowiadanych przez gracza słów. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach – czarnym, białym oraz granatowym. Niezależnie od wybranego wariantu, można spodziewać się minimalistycznego kroju i stonowanych barw.

Recon 200 Gen 2 – duże możliwości za przystępną cenę

Nowe słuchawki Turtle beach wyposażone są w przetworniki 40 mm z pogłębionym względem poprzedników spektrum basu. Znalazło się tu też miejsce dla wsparcia Dolby Atmos, DTS Headphone X1 oraz Sony 3D Audio, które znaleźć można na konsolach.

Reacon 200 Gen 2 działają zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym. Ten pierwszy oferuje do 12 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu, a gdy bateria ulegnie wyczerpaniu, bez limitów można już korzystać z kabla jack 3,5mm.

Turtle Beach Recon 200 Gen 2 już niedługo na sklepowych półkach

Odświeżony model popularnego Recon 200 dostępny będzie w ogólnej sprzedaży już 19 września, jednak już teraz można składać zamówienia przedpremierowe. Rekomendowana cena headsetu to 59,95 dolarów, co powinno przełożyć się na polską cenę w wysokości około 300- 350 złotych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *