Tarcza ścierna METAL 41-230x1,9x22 Premium Pentar

PR41/23/1,9

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

4,53 zł brutto

Więcej informacji

Tarcza do cięcia metalu stosowana jest głównie we współpracy ze szlifierkami kątowymi (tarcza do szlifierek).

Tarcze korundowe do cięcia metalu, nie przegrzewają materiału, cechują się dobrymi właściwościami ściernymi oraz dobrą żywotnością.

Tarcza ścierna wykonana z Korundu, bez wypełniaczy siarkowych, żelaznych i chlorkowych, zaliczana do linii PREMIUM.

ZASTOSOWANIE

  • do cięcia metalu
  • do cięcia stali
  • do cięcia profili

MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ PRACY

Maksymalna prędkość pracy (m/s) jest oznaczona kolorami na etykietach i opakowaniach zgodnie z normą EN 12413. Dane o maksymalnych dopuszczonych obrotach odnoszą się do średnicy tarcz.

OCHRONA ZDROWIA

Ściernice tarczowe do cięcia i szlifowania przyczyniają się do obniżenia zagrażającym zdrowiu drgań i hałasu wytwarzanym podczas pracy. Odpowiadają wymogom EN ISO 6103.

SYSTEM MOCUJĄCY

Bezpieczne użycie narzędzi zależy w znacznym stopniu od odpowiednich systemów mocujących. Obie flansze muszą mieć równe średnice zewnętrzne i powierzchnie stykowe - zgodnie z EN 60745-2-3:2007, AS 1788.1:1987, ANSI B7.1:2000.

Linia PREMIUM to wysokiej jakości linia ściernic do przecinania i szlifowania zaspokajająca potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Narzędzia ścierne tej linii charakteryzują się długą żywotnością i dużą szybkością cięcia oraz usuwania naddatku podczas szlifowania. Użytkowanie tych narzędzi zapewnia optymalne ich wykorzystanie i daje wysoki komfort pracy.

30 innych produktów w tej samej kategorii: