4th December 2022

FOLLOW US ON SOCIAL

Rynek słuchawek „prawdziwie bezprzewodowych” zasilony został w ostatnich dniach kolejnymi produktami, tym razem spod marki Jabra. Producent postanowił wpuścić na rynek cztery pary słuchawek, z których dwie przeznaczone będą dla mniej wymagających, a dwie to prawdziwa klasa premium – każdy znajdzie coś dla siebie!

Tanie słuchawki bezprzewodowe

Najbardziej pożądanymi urządzeniami są oczywiście te, które oferują całkiem sporo za możliwie najniższą cenę. Tutaj do gry wchodzi Jabra Elite 3 oraz Elite 2. Oba modele wyposażone są w przetworniki 6mm, equalizer, a także możliwość pracy tylko jednej słuchawki. Nie zabrakło normy IP55, a także żywotnej baterii, która ma pozwolić na pracę przez siedem godzin. Nie znajdziemy tutaj natomiast aktywnej redukcji szumów, która nie powinna jednak szczególnie doskwierać, szczególnie, że mówimy o półce cenowej do około 300 złotych.

Jedną z niewielu różnic pomiędzy Elite 3 a Elite 2 jest ilość mikrofonów. Pierwszy z modeli oferuje ich cztery, drugi natomiast – połowę mniej. Ładowarka zintegrowana z etui da też mniej energii słuchawkom. Zasilanie pozwoli na 21 godzin ciągłej pracy przy 28 godzinach akumulatora w etui od Elite 3.

Jabra Elite dla wymagających 

Osoby, które chcą wydać na sprzęt audio nieco więcej, otrzymają od Jabry Elite 7 Pro lub Elite 7 Active. Pierwszy z modeli to najwyższa półka słuchawek TWS. W cenie 799 złotych konsumenci otrzymują o 16% mniejsze „pchełki” względem Jabra Elite 75t, które można naładować dwukrotnie szybciej. Nie brak tutaj wyciszania szumów, dobrej jakości mikrofonu, wsparcia dla dwóch urządzeń jednocześnie czy certyfikatu IP57.

Nieco tańszy, bowiem wyceniony na 699 złotych model Active, to propozycja dla aktywnych (co zresztą wskazuje nazwa). Podobnie jak w przypadku modelu Pro, tutaj też znalazło się wsparcie dla funkcji ANC, a także szeregu innych udogodnień, które znaleźć można w droższym bracie. Jedną ze znaczących różnic pomiędzy tymi dwoma urządzeniami jest fakt, że zamiast technologii Multisensor Voice, Elite 7 Active wyposażone są w powłokę ShakeGrip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *