4th December 2022

FOLLOW US ON SOCIAL

Choć tradycyjna telewizja notuje odpływy widzów, a co za tym idzie, zmniejszone wskaźniki oglądalności, producenci telewizorów mają pełne ręce roboty. Te urządzenia służą już nie tylko do zapoznania się z wieczornym wydaniem wiadomości, ale przede wszystkim do czerpania rozrywki – czy to przy grach, czy to przy serwisach VOD, czy też przy przeglądaniu Internetu.

Philips zaskarbi sobie serca kolejnych klientów?

Nie da się ukryć, że ta marka nie należy do najpopularniejszych wyborów, jeśli chodzi o telewizory w Polsce. Prym wiodą tutaj Samsung oraz LG, jednak holenderskie przedsiębiorstwo się nie poddaje. Telewizory tej marki kuszą konsumentów przede wszystkim podświetleniem nastrojowym Ambilight, które tworzy naprawdę ciekawe efekty w połączeniu z wyświetlanym na froncie obrazem.

Kolejna polska premiera telewizorów Philipsa będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Tym razem do sprzedaży trafią produkty stworzone przy współpracy z Bowers & Wilkins. Czym zajmuje się to przedsiębiorstwo? Oczywiście sprzętem audio. Rozwiązania Brytyjczyków doceniło już Volvo, które oddało w ich ręce nagłośnienie swoich najnowszych aut.

OLED+936 oraz OLED+986 – telewizory z najwyższej półki

Jeszcze w tym roku na sklepowe półki powinny trafić właśnie te dwa modele. Co więcej, półki te na pewno nie będą najniższe, bowiem nowe OLED-y to produkty, które mają być uosobieniem doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Pierwszy z modeli, 936, dostępny będzie w trzech wariantach – 48, 55 oraz 65 cali. W kwestii 986 producent nie pozostawił wyboru – nabyć będzie można tylko wersję 65 cali.

Specyfikacja techniczna telewizorów na pewno godna jest wysokiej półki. Znajdziemy tutaj bowiem rozdzielczość 4K i odświeżanie 100 Hz, dwa porty HDMI 2.1, a także wsparcie dla technologii HDR 10+, NVIDIA G-SYNC oraz AMD FreeSync Premium Pro.

Ceny telewizorów Philips

Za dobrym produktem musi stać wysoka cena. Oczywistym jest, że wszystkie nowinki technologiczne upakowane w OLED+936 oraz 986 nie będą tanie. Nowe telewizory, które mają pojawić się jeszcze w tym roku, będą kosztować od 8999 zł do nawet 16999 zł. Najtańszy wariant to oczywiście OLED+936 48”, a najdroższy – OLED+986 65”. Pośrodku znajduje się 936 w wersji 55-calowej za 9999 zł oraz 936 w największym wydaniu, za który przyjdzie zapłacić konsumentom 13999 złotych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *