24th September 2022

FOLLOW US ON SOCIAL

Nie da się ukryć, że rynek wideo na żądanie w Polsce rozwija się prężnie. Platformy takie jak Netflix, Player czy nawet CDA Premium rosną w siłę, ale teraz będą miały jeszcze większą konkurencję – Polsat Box Go. W związku z licznymi zmianami, jakie nastąpiły w telewizji Polsat, do życia powołana została również nowa usługa abonamentowa.

Czym w zasadzie jest Polsat Box Go?

Wiele osób na pewno zauważyło, że pierwszego września z Internetu zniknął portal Ipla. Słusznie można zatem stwierdzić, że Polsat Box Go to po prostu rebranding tejże marki. Nie jest to do końca prawdą, bowiem nowa platforma VOD to połączenie zarówno Ipli, jak i Cyfrowego Polsatu Go. Oznacza to, że uiszczając jedną opłatę miesięczną, abonenci otrzymają dostęp do bazy filmów, seriali i programów, a także do telewizji internetowej na żywo.

Oferta nowego portalu VOD jest nader imponująca

Nowe VOD od Polsatu to ta sama baza produkcji znana z wcześniejszych lat. Co więcej, w niektórych przypadkach można nawet znaleźć odświeżone wersje klipów wideo w 4K, a już niedługo wybrane seriale będą oferowane tylko na wyłączność abonentów „polsatowskiego” VOD.

Jeśli natomiast bardziej od VOD interesują was standardowe programy telewizyjne, również tutaj Polsat Box Go przychodzi z ratunkiem. Wśród 120 kanałów znajdują się oczywiście marki własne Polsatu, ale też Eurosport, Eleven Sports, HBO czy Cartoon Netwoork.

Fani sportu, którzy do tej pory ulubione zmagania oglądali w telewizji mogą zainteresować się pakietem sportowym w Polsat Box Go. Za czterdzieści złotych miesięcznie (w promocji) otrzymają oni dostęp do kilkunastu kanałów ukierunkowanych na ten właśnie rodzaj rozrywki, a szczególnie jasno pośród nich świeci zbliżająca się Liga Mistrzów.

Polsat Box Go – ceny

Nowa usługa podzielona została na kilka pakietów, co z jednej strony nieco obniża cenę abonamentu, a z drugiej pozwala wybrać tylko to, co naprawdę interesuje użytkownika. I tak: w cenie regularnej 40 zł/m-c otrzymujemy pakiet Premium z pełną biblioteką VOD oraz kanałami TV, za 50 zł miesięcznie – pakiet sport, 25 złotych na miesiąc kosztuje pakiet HBO (biblioteka filmów i seriali HBO oraz 9 kanałów TV), za 45 złotych użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki VOD autorstwa Polsatu oraz 10 kanałów TV, natomiast za opłatą 30 złotych miesięcznie, abonenci mogą wykupić dostęp do wszystkich spotkań Fortuna 1 Liga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *