4th December 2022

FOLLOW US ON SOCIAL

Esports Entertainment Group (NASDAQ:GMBL), a dokładnie a jej bezpieczna platforma bukmacherska VIE.bet nawiązała współpracę z Liquipedia.net, aby stworzyć najbardziej zorientowaną na społeczność i odpowiedzialną integrację zakładów w e-sporcie, która została uruchomiona 3 maja 2021 r. Liquipedia.net jest największą na świecie e-sportową wiki i filią czołowej organizacji e-sportowej Team Liquid.

Grant Johnson, dyrektor generalny Esports Entertainment Group, powiedział: „Społeczności e-sportowe mają niesamowitą pasję i motywację do rywalizacji, co tworzy ekscytujący krajobraz zakładów. Niestety, ta pasja i motywacja są często wykorzystywane i istnieje znaczna nieufność wobec platform bukmacherskich na miejsca. Wierzymy, że istnieje lepsze rozwiązanie w zakresie zakładów na e-sporty, które można osiągnąć dzięki współpracy z zaufanymi instytucjami. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Liquipedia i VIE.bet nad tą nową inicjatywą i jesteśmy przekonani, że VIE.bet jest w stanie wspierać aktywna społeczność bukmacherów e-sportowych, budując bezpieczne, zaufane doświadczenie”.

Idealne połączenie

Esports Entertainment Group, Inc. i VIE.bet – ich platforma bukmacherska – niedawno połączyły siły z Liquipedia.net w celu stworzenia integracji zakładów e-sportowych w sposób odpowiedzialny i zorientowany na społeczność. Wydaje się, że jackpot to ukochana rozrywka w kasynach online większości graczy, ale zakłady sportowe również mają bardzo szerokie grono fanów.

Liquipedia.net to największa na świecie wiki na temat e-sportu i podmiot stowarzyszony z Team Liquid, jedną z najlepszych organizacji e-sportowych. Liquipedia została stworzona przez i dla społeczności e-sportowej i jest najlepszym ogólnym źródłem wszelkich informacji związanych z e-sportami, w tym przeglądów turniejów, profili drużyn i graczy, wyników na żywo i informacji o 30 różnych grach e-sportowych.

Nowa zawartość jest dodawana do witryny codziennie, a wszystkie informacje na wiki są udostępniane bezpłatnie za pośrednictwem interfejsu API. Liquipedia ma silne wartości dotyczące społeczności, uczciwości i bezpieczeństwa, a witryna jest domem dla wielu współpracowników i wolontariuszy, a także innych entuzjastów gier. Firma wyraźnie z zadowoleniem przyjmuje partnerstwo z VIE.bet.

„Niestety wiele witryn e-sportowych zintegrowało zakłady w nieostrożny sposób” – powiedział Erik Saler, szef Liquipedii. „Jako jeden z największych zasobów w e-sporcie, nie tylko czuliśmy odpowiedzialność, aby robić to lepiej, ale także czuliśmy, że jeśli zrobimy to dobrze – z odpowiednim partnerem, we właściwy sposób – możemy pomóc ulepszyć zakłady w e-sporcie jako całość i uczynić ją bezpieczniejszą dla wszystkich. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy w VIE.bet podobnie myślących sojuszników, którzy podzielają nasze wartości społeczności, bezpieczeństwa, odpowiedzialności i uczciwości.”

Kim jest tytan e-sportu?

Esports Entertainment Group to firma zajmująca się e-sportami i zakładami sportowymi online, która zbudowała swoją działalność na rosnącej popularności gier wideo. Ich głównym celem jest połączenie graczy i fanów w wyjątkowy i wzbogacający sposób. Firma i jej podmioty stowarzyszone pomagają graczom nawiązać kontakt ze swoimi fanami i zaangażować ich w świat e-sportu.

„Społeczności e-sportowe mają niesamowitą pasję i motywację do rywalizacji, co tworzy ekscytujący krajobraz zakładów” – mówi Grant Johnson, dyrektor generalny Esports Entertainment Group, dla GH. „Niestety często wykorzystuje się tę pasję i motywację, a platforma bukmacherska w kosmosie jest bardzo nieufna. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Liquipedia i VIE.bet nad tą nową inicjatywą i jesteśmy przekonani, że VIE.bet jest w stanie wspierać aktywną społeczność zakładów e-sportowych poprzez budowanie bezpiecznego i zaufanego doświadczenia”.

Plusy dobrego układu

Dzięki temu partnerstwu kursy VIE.bet i możliwość zawierania zakładów zostaną zintegrowane ze stronami Liquipedia, dzięki czemu możliwość obstawiania zakładów będzie bezpieczna dla milionów odwiedzających Liquipedię. Wdrażają również mechanizmy bezpieczeństwa, takie jak niepokazywanie informacji o zakładach osobom poniżej wieku ustawowego w 150 jurysdykcjach VIE umieszczonych na białej liście na całym świecie. Wytyczne dotyczące bezpiecznego obstawiania będą również widoczne, a odwiedzający będą mieli możliwość ukrycia informacji o zakładach na swoim ekranie.

Odpowiedzialna gra i bezpieczeństwo są najważniejsze zarówno dla VIE.bet, jak i Liquipedii. Współpracują z Esports Integrity Coalition (ESIC), której celem jest zapobieganie wszelkim formom oszustw w e-sporcie. Dzięki ich współpracy VIE.bet uczestniczy teraz w globalnym systemie ostrzegania o podejrzanych zakładach ESIC w celu zwalczania korupcji i zapewnienia bezpiecznej i uczciwej przestrzeni do obstawiania.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *