Regulamin sklepu www.bytech.pl

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 14.07.2016

1. Właścicielem Sklepu Internetowego bytech.pl jest firma Metalnit Paweł Warzecha z siedzibą w Bogumiłowicach 140, 33-121 Bogumiłowice, o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 873-27-91-488. Kontakt Tel: 786 230 237. Mail: biuro@bytech.pl

2. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem www.bytech.pl

3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14, w soboty, niedziele oraz święta, rozpatrywane będą następnego dnia roboczego. Zamówienia realizujemy w zależności od dostępności towaru w magazynie centralnym od 3 do 14 dni roboczych.

4. Realizacja zamówienia jest możliwa przez zamówienie produktu i wybraniu opcji zapłaty / dostawy. Zamówienia można dokonać poprzez wypełnienie danych do dostawy z możliwością rejestracji w serwisie www.bytech.pl.  
 a). W przypadku rezygnacji z zakupu prosimy o powiadomienie drogą e-mailową lub telefonicznie  sprzedawcy sklepu internetowego.
 b). Podanie nr telefonu podczas rejestracji pomoże w sprawnej realizacji zamówienia.

5. Każde przyjęte do realizacji zamówienie potwierdzone zostanie mailowo.

6. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

7. Przesyłki realizowane będą za pośrednictwem kuriera  za opóźnienia wynikające z działania przewoźnika nie odpowiadamy.

8. Ceny produktów nie zawierają kwoty przesyłki.

9. Ceny w Sklepie Internetowym BYtech.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.

10. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

11. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu w postaci faktury VAT na firmę lub imienna.

12. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.

13. W przypadku wyboru płatności "przelew", towar jest wysyłany niezwłocznie po otrzymaniu środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia – wraz z wynikającymi z cennika kosztami wysyłki. Cennik wyświetla się podczas składania każdego z zamówień.

14. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt bytech nie są przyjmowane, chyba, że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

15. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma bytech nie odbierze przesyłki. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru.

16. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do czternastu dni od daty otrzymania produktu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu. Podobnie jak w przypadku zwykłego zarządu – przekroczenie powyższych granic nie powoduje, że odstąpienie od umowy jest nieskuteczne.

17. Wzór oświadczenia można pobrać z naszego sklepu w tym miejscu, wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem dostępnym w tym miejscu i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu faktura VAT.
  a). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

18. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu.

19. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.bytech.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

20. Sklep www.bytech.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.

21. Użytkownik rejestrując się w sklepie internetowym www.bytech.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Metalnit.

22. Regulamin ma zastosowanie jedynie do świadczenia usług drogą elektroniczną w odniesieniu do Usługobiorców korzystających z domeny internetowej o nazwie www.bytech.pl, oraz podstron tej domeny.

23. Minimalna wartość zamówienia to 100 zł netto (123 zł brutto) 

/ Płatności /

 DOSTAWA NA TERENIE POLSKI:

18,01 zł brutto do 30 kg - w przypadku płatności on-line

21,01 zł brutto do 30 kg - w przypadku przesyłki pobraniowej

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

 Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

  Zapłaty z góry możesz dokonać za towar dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej lub w przypadku wybrania podczas składania zamówienia opcji Click&Collect – płatność online / wpłaty na konto i odbiór w sklepie.

Płatność przy odbiorze pobranie

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub, w przypadku odbioru osobistego w naszym sklepie. 

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:


 przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
 szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 umowę i zakupy dostaniesz do domu

Sprawdź!


Metalnit Paweł Warzecha oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A.
jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów
kredytu na zakup towarów i usług.

ZWROTY I WYMIANY PROSZĘ PRZESYŁAĆ NA ADRES:

Bytech Metalnit Paweł Warzecha,

Bogumiłowice 140,

33-121 Bogumiłowice.